O mnie

 

Dorota Hucał
Dietetyk

 

Poznaj mnie

Jestem dietetykiem i od trzech lat pracuję z kobietami chorymi na Hashimoto. Podczas mojej pracy zauważyłam jak odpowiednio skomponowana dieta pomaga złagodzić objawy choroby i odzyskać prawidłową wagę.

Rozumiem Cię, wiem jak się czujesz i chcę Ci pomóc. Wiem, że czasami nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałabym abyś znowu poczuła się piękna i zobaczyła swój uśmiech w lustrze. Obie wiemy, że choroby Hashimoto nie możesz się pozbyć, ale możemy pozbyć się nadwagi i apatii oraz poprawić wygląd Twoich włosów i skóry. Zasługujesz na to, aby być z siebie dumną.

Wiem, jak to wszystko osiągnąć odpowiednią dietą – taką, która jest smaczna, różnorodna i nie zajmuje dużo czasu w przygotowaniu. Nie zawiera ona w sobie przedziwnych i modnych składników, których nie masz czasu szukać. Większość produktów będziesz mogła szybko kupić w pobliskim markecie, będziesz się czuć najedzona a ja co tydzień będę przesyłać Ci jadłospis, który będzie różnorodny, dostosowany do pory, roku i przede wszystkim Twojej choroby. Z czasem przekonasz się, że efekty przychodzą same a Ty staniesz się z powrotem osobą za którą tęsknisz.

Wiem, że jeżeli chorujesz na Hashimoto, niewiele osób Ciebie rozumie. Nawet najbliżsi nie pojmują, że pomimo leków nadal źle się czujesz. Nie wiedzą, że Twój brak energii, apatia a nawet depresja to nie są Twoje wymysły a skutek choroby. Codziennie się starasz, próbujesz zrozumieć chorobę a waga wskazuję coraz więcej. Nie podobasz się już sobie. Razem możemy to zmienić!

Marka HashiClinic powstała z potrzeby pomocy kobietom, które chcą zapanować nad chorobą Hashimoto poprzez wprowadzenie odpowiedniej diety.

Poznaj Historię Agnieszki

Kiedy Agnieszka zgłosiła się do HashiClinic ważyła 88 kg. Codziennie zmuszała się aby rano wstać i zacząć kolejny dzień, nie miała siły na nic. Nie lubiła swojego odbicia w lustrze i nawet nie miała już ochoty o siebie dbać. Miała wrażenie, że przez ten brak energii nic jej się nie udaje. Nie dawała sobie rady z obowiązkami w pracy, nie miała siły na zabawę z dziećmi i w ogóle najchętniej całymi dniami leżałaby w łóżku. Nie rozumiała dlaczego tak źle się czuje. Codziennie brała leki i niby hormony były w normie, ale to nic nie zmieniało.

Koleżanka Agnieszki dosłownie zmusiła ją aby zajęła się sobą i poszukała dietetyka. Kiedy do mnie trafiła była całkowicie zrezygnowana, ale postanowiła spróbować diety dostosowanej do potrzeb kobiety z chorobą Hashimoto. Z tygodnia na tydzień Agnieszka czuła się coraz lepiej. Przypomniała sobie, że kiedyś bardzo lubiła pływanie i zapisała się na basen. Wieczorem nie zasypiała już na siedząco miała dość dużo energii żeby poczytać dzieciom książki. Po trzech miesiącach Agnieszka ważyła już 79 kg. Była bardzo szczęśliwa. Na dodatek okazało się, że dania z diety polubiła cała rodzina i mąż również schudł kilka kilogramów.

Tygodniowa Dieta
od 25 zł

Zasługujesz na to, aby  czuć się pięknie

Dane Kontaktowe

HASHI CLINIC - DIETETYKA DOROTA HUCAŁ

NIP 5372352502

Adres

Tarasowa 4 lok. 8
20-819 Lublin

Email

kontakt@hashiclinic.pl

Darmowy Ebook

 

 

5 Ciast i Deserów dla kobiet z Hashimoto

Sprawdź swoją skrzynkę email aby pobrać darmowego ebooka