FAQ

 

Często zadawane pytania

 

Często zadawane pytania faq

kiedy dostanę pierwszy jadłospis?

W chwilę po zaksięgowaniu wpłaty, dostaniesz na maila link do aktualnego jadłospisu w formacie pdf. Każdy jadłospis zawiera dietę na 7 dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli.

kiedy dostanę następny jadłospis?

Następny jadłospis dostaniesz w najbliższy piątek. Dzięki temu masz czas aby w weekend zrobić zakupy i zacząć od poniedziałku..

czy muszę zaczynać od poniedziałku?

Możesz zacząć od dowolnego dnia tygodnia, ale pamiętaj, że każdy jadłospis jest wysyłany w piątek.

nie dostałam żadnego maila

Sprawdź, proszę folder SPAM oraz pozostałe foldery w skrzynce odbiorczej. Możesz również dodać nasz adres email do swoich adresów zaufanych.

jak mogę zapłacić za dietę?

Możesz dokonać płatności za pośrednictwem bezpiecznej platformy Przelewy24 przy użyciu przelewu, karty płatniczej, Blika czy nawet Apple Pay.

jak zrezygnować?

Możesz zrezygnować w każdym momencie. Wystarczy że nie opłacisz abonamentu za następny miesiąc i nie dostaniesz kolejnych jadłospisów. Dostaniesz jednak przyszłe jadłospisy za dotychczas opłacone tygodnie.

czy mogę zamówić tylko jeden tydzień?

Plan diety przygotowaliśmy tak abyś uzyskała najlepszy efekt. Dlatego abonament możesz wykupić na co najmniej jeden miesiąc. Zalecamy jednak korzystanie z diety przez co najmniej trzy miesiące aby osiągnąć najlepsze rezultataty.

skąd mam wiedzieć którą kaloryczność wybrać?

Przygotowaliśmy tutaj poradnik dla Ciebie. Jeśli jednak potrzebujesz diety indywidualnie skrojonej przygotowaliśmy dla Ciebie również taką ofertę.

skąd mam wiedzieć czy zamówić dietę standardową czy dietę bez glutenu?

Przygotowaliśmy tutaj poradnik dla Ciebie odnośnie tolerancji glutenu. Jeśli jednak potrzebujesz diety indywidualnie skrojonej przygotowaliśmy dla Ciebie również taką ofertę.

czy mogę skorzystać z 14 dniowego odstąpienia od umowy?

Niestety prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym.

nie mogłam stosować diety przez kilka dni. Czy muszę stosować ją od nowa?

Możesz kontynuować dietę w miejscu, w którym ją przerwałaś, ale pamiętaj o samodyscyplinie i wytrwałości aby pojawiły się efekty.

mieszkam za granicą. boje się, że nie dostane wszystkich produktów w sklepach do diety

W jadłospisach podaję propozycję zamienników. Jeżeli jednak wciąż nie możesz kupić niektórych produktów, możesz zapytać o poradę na zamkniętej grupie dla Klientek HashiClinic na Facebooku..

chciałabym inną kaloryczność niż 1500 kcal i 1700 kcal

Przygotowujemy dwie najbardziej popularne kaloryczności wśród kobiet 1500 kcal i 1700 kcal. Aby dodać 100 kcal możesz codziennie dodać jedno duże jabłko. Jeżeli potrzebujesz niższej kaloryczności możesz zrezygnować z podwieczorku lub drugiego śniadania. Jeśli jednak potrzebujesz diety indywidualnie skrojonej przygotowaliśmy dla Ciebie również taką ofertę.

chcę zmienić kaloryczność w opłaconej diecie

Napisz do nas email a każdy następny jadłospis dostaniesz ze zmienioną kalorycznością.

czy mogę posiłki z diety podać dzieciom, mężowi i rodzinie?

Oczywiście! Zachęcamy do używania diety przy przygotowaniu posiłków dla całej rodziny, nawet jeśli nie chorują oni na Hashimoto. Pamiętaj jednak o zmniejszeniu lub zwiększeniu wielkości porcji w zależności od tego czy posiłki przygotowujesz dla partnera czy dzieci.

czy dzięki diecie pozbędę się hashimoto?

Niestety Hashimoto nie można do końca pozbyć się ale jesteś w stanie zminimalizować jej objawy dzięki specjalnie dostosowanej diecie.

kiedy będę widzieć efekty diety?

Spadek masy ciała powinnaś zauważyć już po pierwszym tygodniu. Na pozostałe efekty musisz poczekać trochę dłużej, to zależy od tego jak duże niedobory witamin i minerałów miałaś przed zastosowaniem diety.

chudnę za szybko / za wolno. co robię źle?

Jeżeli chudniesz zbyt szybko to znaczy że kaloryczność diety, którą wybrałaś jest dla Ciebie zbyt niska. Powinnaś w takim wypadku zmienić plan diety na taki z wyższą kalorycznością. Jeżeli chudniesz zbyt wolno to znaczy że kaloryczność diety, którą wybrałaś jest dla Ciebie zbyt wysoka. Powinnaś w takim wypadku zmienić plan diety na taki z niższą kalorycznością. Jeżeli gotowe plany Ci nie odpowiadają, skorzystaj z diety indywidualnej.

nie lubię / nie umiem gotować

Mamy dobre wieści. Nie musisz być Nigellą Lawson ani Anią Starmach aby przygotować posiłki z naszej diety. Przepisy są proste nawet dla nowicjuszy, a czas przygotowania nie jest długi abyś nie spędzała dużo czasu w kuchni. Nie zmuszamy też do kupowania wymyślnych i modnych składników. W dyskoncie z owadem powinnaś znaleźć wszystko czego potrzebujesz :-).

nie jem mięsa.Czy hashi dieta jest dla mnie?

W jadłospisach z pakietów Hashi Dieta Standard i Hashi Dieta Gluten Free występuje mięso. Jeżeli jednak potrzebujesz diety bezmięsnej, możesz skorzystać z diety indywidualnej.

jestem weganem. Czy hashi dieta jest dla mnie?

Jadłospisy z pakietów Hashi Dieta Standard i Hashi Dieta Gluten Free nie są wegańskie. Jeżeli jednak potrzebujesz diety wegańskiej, możesz skorzystać z diety indywidualnej.

nie lubię jeść niektórych rzeczy...

Spokojnie, każdy czegoś nie lubi. Dlatego przygotujemy dla Ciebie propozycje zamienników abyś miała alternatywę jeśli, któryś ze składników w diecie będziesz chciała wyeliminować.

CZY MUSZĘ PRZESTRZEGAĆ GODZIN POSIŁKÓW PODANYCH W JADŁOSPISIE?

Nie musisz. Wiem, że każda z Was może mieć inny tryb dnia. Ważne jest to abyś jadła regularnie. Jedz posiłki co 2-4 godziny.

CZY MOGĘ ZMIENIAĆ KOLEJNOŚĆ POSIŁKÓW W JADŁOSPISIE?

Tak, możesz dowolnie zmieniać kolejność posiłków w ciągu dnia.

Tygodniowa Dieta
od 25 zł

Zasługujesz na to, aby  czuć się pięknie

Dane Kontaktowe

HASHI CLINIC - DIETETYKA DOROTA HUCAŁ

NIP 5372352502

Adres

Tarasowa 4 lok. 8
20-819 Lublin

Email

kontakt@hashiclinic.pl