Dieta Indywidualna

 

Szyta na miarę

 

jak zamówić dietę indywidualną

1. WYBIERZ HASHI DIETA INDYWIDUALNA w moim sklepie

Hashi Dieta Indywidualna przygotowana jest indywidualnie dla Ciebie. Biorę pod uwagę Twój stan zdrowia, preferencje  kulinarne i tryb życia .

Układam jadłospis używając potraw, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt biorąc pod uwagę Twój wolny czas, umiejętności kulinarne i dostępny sprzęt kuchenny. Podpowiadam gdzie kupić produkty do diety opierając się na popularnych sieciach sklepów w Polsce. Hashi Dietę Indywidualną możesz zam zamówić pod tym linkiem.

2. wywiad dietetyczny

Po opłaceniu Diety Indywidualnej, dostaniesz na adres email podany w zamówieniu, potwierdzenie zamówienia wraz z linkiem do strony z kwestionariuszem wywiadu dietetycznego. Na jego podstawie przystępuję do ułożenia diety skrojonej specjalnie dla Ciebie. Jeśli będzie taka potrzeba, to skontaktuje się z Tobą aby ustalić szczegóły.

3. prześlę CI jadłospis

Na przygotowanie jadłospisu dla Ciebie potrzebuję ok 3 dni roboczych. Gdy już będzie gotowy prześlę go na Twojego maila razem ze wskazówkami.

4. Będę Cię wspierać i sprawdzać postępy

W czasie prowadzenia diety będę regularnie kontaktować się z Tobą, sprawdzać postępy i odpowiadać na wszystkie pytania. Zmotywuję Cię w chwilach słabości.

5. Osiągasz cel a ja podpowiadam Ci jak uniknąć efektu jojo.

Jak już osiągniesz swoją wymarzoną wagę podpowiem Ci co zrobić aby ją utrzymać na zawsze.

Marka HashiClinic powstała z potrzeby pomocy kobietom zapanować nad chorobą Hashimoto poprzez wprowadzenie odpowiedniej diety..

ZrozumieniE

Ja Ciebie rozumiem, wiem jak się czujesz, dlatego postanowiłam Ci pomóc. Wiem, że czasami nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu.

Chciałabym abyś znowu poczuła się piękna i popatrzyła z dumą w lustro. Rozumiem co Cię martwi i czego potrzebujesz. Nie mogę sprawić że Hashimoto zniknie, ale mogę pomóc Ci pozbyć się nadwagi, apatii i poprawić wygląd włosów oraz skóry.

DZIAŁANIE

Weź sprawy w swoje ręce i zapanuj nad chorobą. Wiem, jak to osiągnąć odpowiednią dietą – taką, która jest smaczna, skuteczna i nie zajmuje dużo czasu w przygotowaniu. Nie zawiera ona w sobie przedziwnych i modnych składników, których nie masz czasu szukać w sklepach. Większość produktów będziesz mogła szybko kupić w pobliskim markecie, będziesz się czuć się najedzona, a waga będzie spadać o co najmniej 0,5 kg w ciągu tygodnia. Co tydzień będę przesyłać Ci jadłospis, który będzie różnorodny, dostosowany do pory roku i przede wszystkim Twojej choroby. Z czasem przekonasz się, że efekty przychodzą same a Ty z tygodnia na tydzień wyglądasz lepiej i masz więcej energii.

DOŚWIADCZENIE

Rozmawiałam z dziesiątkami kobiet o tym jak się czują w Hashimoto. Wiem, że niewiele osób Ciebie rozumie. Nawet najbliżsi nie pojmują, że pomimo leków nadal cierpisz. Nie wiedzą, że Twój brak energii, apatia a nawet depresja to nie są Twoje wymysły a skutek choroby. Codziennie się starasz, próbujesz opanować chorobę a waga wciąż rośnie.

Dane Kontaktowe

HASHI CLINIC - DIETETYKA DOROTA HUCAŁ

NIP 5372352502

Adres

Tarasowa 4 lok. 8
20-819 Lublin

Email

kontakt@hashiclinic.pl